دیجیتال مارکتینگ

توسعه اینترنت منجر به تغییر شکل فعالیت کسب وکارها شده است. شاید تا همین چند سال پیش، شرکت‌ها برای نشان دادن نام تجاری خود از تبلیغات بنری و تلویزیونی استفاده می‌کردند، اما امروزه راه‌کارهای جدیدی برای نه تنها تبلیغات بلکه ارتباط مستقیم با مخاطبان شکل گرفته است.
امروزه افراد بیشتر وقت خود را صرف جستجو در شبکه های اجتماعی، با هدف یافتن محتوای مورد نیاز خود و یا سرگرمی می‌کنند. این بدین معناست که اگر بخواهد کالایی را خریداری نماید، به صفحه‌ی فروشگاهی آن کالا بر روی اینستاگرام و یا کانال‌های فروشگاهی موجود در “تلگرام”  و یا سایت  فروشگاه  مراجعه نموده، کالای مورد نظر خود را با دیگر کالاهای مشابه مقایسه کرده و سرانجام کالای مورد نظر خود را بدون اتلاف وقت در ترافیک و بی‌نیاز از جستجو در بازار، تهیه می‌کند که این سهولت در انجام کار‌های روزانه را مدیون تکنولوژی و دنیای دیجیتال هستیم.
همه ما روزانه با تبلیغ در سایت ها و شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، فیس بوک، پینترس و… رو به رو میشویم.

مدیریت شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی راهی مناسب برای رشد کسب و کار شماو افزایش میزان درآمد و سود شماست. با هزینه ای کم شما میتوانید خود را در شبکه های اجتماعی تبلیغ کنید.
فرا دیجیتال مارکتینگ خدمات مدیریت شبکه های اجتماعی را به منظور بازاریابی دیجیتال و رشد کسب و کار شما ارائه میدهد.
مشاورین ما  گام به گام  تا معرفی کامل شما در بازار دیجیتال با شما همراه هستند.
اینستاگرام، تلگرام، لینکدین، فیس بوک، پینترس و…

مدیریت وبسایت

مدیریت و محتوا گذاری برای سایت از آن نظر دارای اهمیت است که اگر نکات ریزی را در محتوا گذاری رعایت نکنید رطبه شما در گوگل کاهش پیدا میکند.
این به معنای بازدید کمتر از سایت شما میشود که در میزان فروش شما تاثیر زیادی دارد.
فرا دیجیتال مارکتینگ خدمات مدیریت محتوای سایت شما را با موثرترین روش ها انجام خواهد داد.
با مدیریت صحیح بیشترین تعداد مشتری را میتوان داشت.

تولید محتوا

محصول و خدمات شما قطعا نکات جذاب و شگفت انگیزی دارد که با ارائه صحیح و به موقع اون ها به مخاطبینتون میتونید اونارو با ترفندهایی به مشتری تبدیل کنید ما به شما کمک میکنیم براحتی مخاطبینتون به مشتری تبدیل بشن البته با کمک شما…

تبلیغات هدفمند

بازار هر کسب‌و‌کار شامل بخش های مختلفی است که در هر بخش مخاطبین، خصوصیات مشترکی داشته و نسبت به استراتژی های مختلف بازاریابی واکنش مشابهی دارند. به همین منظور هر بخش از بازار ارزیابی شده و در نهایت به منظور رسیدن به بیشترین درآمد یا تحقق هدفی خاص، آن بخش از بازار که ما را به آن نتیجه می‌رساند به‌عنوان مخاطبین هدف انتخاب می‌شود. در تبلیغات هدفمند به این فرآیند تقسیم بندی بازار می‌گوییم.
در تبلیغات هدفمند، معیارهای تقسیم بندی بازار شامل موارد زیر است که باعث دقیق تر شدن مخاطبین هدف شما می‌گردد.
  • متغیر های جغرافیایی (مانند کشور، استان، شهر و …)
  • متغیر های جمعیت شناسی (سن، جنسیت، درآمد، شغل، تحصیلات و …)
  • عوامل روانشناختی (خصوصیات روانی افراد مانند درون‌گرایی یا برون‌گرایی و …)
  • عوامل رفتاری (میزان مصرف، خرید آنلاین یا آفلاین، وفاداری مشتریان و …)

 

با فرا دیجیتال مارکتینگ هدفمند تبلیغ کنید

طراحی BP (بیزنس پلن)

بیزینس پلن که آن را به «طرح کسب‌وکار» ترجمه می‌کنند به منظور کمک به شما برای رسیدن به اهداف کسب‌وکارتان طراحی می‌شود. وقتی طرح کسب‌وکار را به صورت شفاف و متقاعد‌کننده تنظیم کنید، در هر مرحله از کار تمرکزتان را برای رسیدن به اهداف فردی و مالی هدایت خواهد کرد. یک بیزینس پلن خوب همچنین می‌تواند افراد و سازمان‌هایی مانند بانک‌ها را به سرمایه‌گذاری در کسب‌وکار شما ترغیب کند.

کلیپ و عکاسی تبلیغاتی

عکاسی تبلیغاتی شاخه ای از عکاسی است که عکاس از محصولات، کالا ها، تولیدات و خدمات افراد یا شرکت ها عکسبداری میکند.
عکاسی تبلیغاتی باعث شناخت و دید شدن هر چه بهتر شما در بازار کسب کار میشود.
ما با ابزار حرفه ای وظیفه تبلیغات شما را به عهده میگیریم.