گرافیک

طراحی گرافیک به صورتی که ما امروز می‌شناسیم، تا زمان انقلاب صنعتی یعنی قرن نوزدهم وجود نداشت. در این زمان پیشرفت فنون چاپ و کاغذسازی امکان استفاده از تزئینات و تصاویر بدیع همراه با متن نوشته شده به وجود آمد و نقاشان و هنرمندان گرافیک توانستند نتایج درخشانی در کار خود حاصل کنند.
امروزه طراحی گرافیکی فقط مختص به صنعت چاپ و نقاشان نیس. در یک دهه گذشته تحول های عظیمی  در زمینه گرافیک رخ داده است. دیگر طراحی های گرافیکی فقط مختص به تصاویر دو بعدی و نوشته ها نمیباشد.  طراحی های گرافیکی انیمیشنی و تصاویر متحرک ، تصاویر و کیلیپ های سه بعدی و… که برای بهتر دیده شدن در این بازار پر رقیب و پر تلاطم استفاده میشوند.
فرا دیجیتال مارکتینگ بهترین و به روز ترین طراحی های گرافیکی را به شما ارائه میدهد.
موشن، اینفوگرافی، لوگو، ست اداری، ست شبکه های اجتماعی و…

موشن گرافی

ویدیوهایی که پیام و محتوا را به‌صورت متحرک منتقل می‌کنند موشن هستند. واژه موشن Motion در زبان فارسی پویا ترجمه می‌شود و به هر چیزی که دارای حرکت باشد می‌گویند. انتقال محتوا با این روش از مزیت‌های بسیاری برخوردار است. از جمله اینکه می‌توان محتوا را به‌صورت تأثیرگذارتر و جذاب‌تر در زمان کوتاه‌تری به مخاطب ارائه داد. موشن‌ ها می‌توانند به‌صورت آفلاین و آنلاین بر روی کامپیوتر و موبایل در وب‌سایت‌ها و نرم‌افزارهایی که قابلیت نمایش ویدیو را دارند نمایش داده شوند.

اینفو گرافی

اطلاعات تصویری یا اینفوگرافی، روشی برای بیان اطلاعات، داده‌ها یا مفاهیم پیچیده‌ مربوط به یک دانش خاص است که به شیوه‌ی دیداری یا تصویری انجام می‌شود و از سرعت و وضوح بیشتری نسبت به سایر روش‌ها برخوردار است. استفاده از تصاویر در این روش سبب می‌شود که انسان به درک بهتری از الگوها و روندها دست‌ یابد