نماد اعتماد الکترونیک دیجیتال مارکتینگ فرا

وب سایت هایی که دارای اینماد یا نماد اعتماد الکترونیک هستند، از طرف وزارت صنعت معدن و تجارت مورد تایید و پیگیری می باشند و کاربران با خیال آسوده می توانند خریدهای اینترنتی و پرداخت های خود را در اینگونه سایت ها انجام دهند، دیجیتال مارکتینگ فرا با افتخار، دارای نماد اعتماد الکترونیک یا اینماد می باشد. جهت استعلام اینماد دیجیتال مارکتینگ فرا می توانید روی تصویر اینماد کلیک نمایید.

مجوز سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور

کسب و کارهای حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات می بایست از سازمان نظام صنفی رایانه ای مجوز فعالیت دریافت نمایند، شرکت هایی که دارای مجوز نظام صنفی هستند مشمول حمایت های قانونی می باشند و شهروندان می توانند با خیال آسوده با شرکت های عضو سازمان نظام صنفی رایانه ای قرادادهای کاری خود را منعقد نمایند. شرکت کسب و کارهای مجازی فرا تحت عنوان دیجیتال مارکتینگ فرا دارای مجوز از نظام صنفی رایانه ای کشور می باشد. جهت استعلام مجوز فعالیت دیجیتال مارکتینگ فرا می توانید بر روی تصویر سازمان نظام صنفی کلیک نمایید.

مجوز دیجیتال مارکتینگ فرا

نماد ساماندهی دیجیتال مارکتینگ فرا

فعالیت وب سایت هایی که دارای نماد ساماندهی می باشند توسط وزارت ارشاد بررسی شده است کلیه صاحبان وب سایت ها و صفحات شبکه های اجتماعی موظف هستند اطلاعات هویتی و فعالیت خود را در سامانه ساماندهی وزارت ارشاد ثبت نمایند. دیجیتال مارکتینگ فرا دارای نماد ساماندهی می باشد که جهت استعلام آن می توانید بر روی تصویر ساماندهی کلیک نمایید.

logo-samandehi